AUTO SERWIS  WOJCIECHOWSKI OS. ŚLĄSKIE  ZIELONA GÓRA TEL:  68/324 23 75
centrum napraw powypadkowych
opis

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych

Tu zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z likwidacją szkód komunikacyjnych. W trosce o Państwa czas i wygodę nasi doświadczeni pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem likwidacji szkody komunikacyjnej przy Państwa minimalnym zaangażowaniu. Zgłosimy szkodę, pomożemy w wypełnieniu niezbędnych formularzy, prześlemy dokumenty do firmy ubezpieczeniowej, etc...

Przez lata naszej pracy naprawiliśmy dla Państwa wiele modeli popularnych marek takich jak: VW, Skoda, Ford, Opel, Citroen, Renault, Peugeot, Toyota, Audi, Fiat, Mercedes, Nissan, jak również pojazdy takie jak: Lamborghini Murcielago, Porsche 911, prawie 500-set konny Nissan GT-R, zbudowana całości z aluminium Audi A8, Mercedes AMG, a ostatnio nawet ikonę polskiej motoryzacji - Poloneza :)

Naprawiamy dla:

pzu ergo allianz generali aviva compensa benefia mtu
uniqa axa warta link4 gothaer liberty interrisk hdi

Blacharnia

Nowoczesny dział blacharski wykonujący naprawy od prostych wymian elementów po skomplikowane naprawy o najwyższym stopniu trudności. Doświadczona ekipa najlepszych blacharzy i nowoczesny sprzęt, m.in: rama naprawcza marki CAR-O-LINER z najdokładniejszym na rynku elektronicznym systemem pomiarów CAR-O-TRONIC, system pomiaru i ustawiania geometrii kół i osi jezdnych marki Hunter,nowoczesna lutospawarka służąca do wspawywania elementów karoserii bez niszczenia powłoki cynkowej odpowiedzialnej za właściwości antykorozyjne.

Lakiernia

Mistrzowsko położona powłoka lakiernicza i idealnie dobrany kolor to codzienność w naszym dziale lakierniczym. Z całą odpowiedzialnością możemy napisać, że nasi lakiernicy to jedni z najlepszych specjalistów w całej Polsce. Posiadamy kabinę lakierniczą z najwyższej półki, bezpyłową strefę służącą do przygotowywania powierzchni do lakierowania oraz własną mieszalnię lakierów marki RM należącej do największego koncernu chemicznego na świecie - niemieckiego BASF. Używane przez nas lakiery to nowoczesne, ekologiczne lakiery wodorozcieńczalne.